Prípravky do ultrazvukových vaní

Aby prinášala ultrazvuková čistička želaný efekt, kmitavé vlnenie nestačí. Potrebuje kvalitné náplne do ultrazvukových čističiek. Tie naše sú založené na vodnej báze, takže obsahujú minimum prchavých látok. Ich zloženie sme navrhli tak, aby maximalizovali pôsobenie každej ultrazvukovej čističky. Vďaka tomu si ich účinky všimnete už aj pri slabej 2 % koncentrácii. V ponuke máme roztoky pre rôzne druhy materiálov aj priemyslov. Stačí si vybrať.

NP Cleaner STAR400

Čistí spálené tuky, oleje a zvyšky výrobného procesu. Má antibakteriálne účinky, takže ho môžete využiť napríklad v potravinárstve, ako aj pri údržbe. Prípravok je vhodný na čistenie ocele a nerezu.

NP Cleaner UNO

Odstraňuje živicové oleje, tuky, rôzne zafarbenia a iné nečistoty. Vyznačuje sa silným účinkom, ale aj šetrnosťou materiálov. Je ideálny na čistenie ocele a nerezu, no použiť ho môžete aj na iné povrchy.

NP Cleaner POWER200

Čistí cementové a vápenaté zvyšky, hrdzu, zájdenú mosadz a meď. Poradí si aj s olejovými zvyškami a plesňami. Prípravok je ideálny na čistenie mosadze, ocele, hliníku a ušľachtilej ocele.

NP Cleaner POWER250

Odstraňuje cementové a vápenaté zvyšky, uríny, machy, riasy a hrdzu. Čistí aj zájdenú mosadz, meď, fľaky od olejov, vody a plesní. To všetko ničí už aj za studena. Ideálny pre oceľ, hliník a plasty.

NP Cleaner ALU100

Prípravok na jemné a šetrné čistenie a odmasťovanie farebných kovov znečistených počas výroby. Odstraňuje aj rezné emulzie a oleje z hliníka, hliníkových odliatkov a pozinkovaných kovov.

NP Cleaner ALU300

Čistiaci a odmasťovací prípravok na čistenie dielov v servisoch a pri údržbe. Ideálny na čistenie farebných kovov, ocele a ušľachtilej ocele ako náhrada za VOC. Účinný už pri 0,5 % koncentrácii.

NP Cleaner STAR300

Prípravok na predčistenie, priebežné čistenie a odmasťovanie súčiastok z ocele. Slúži ako náhrada rozpúšťadiel. Výborné čistiace účinky dosahuje už pri 0,5 % koncentrácii a 60 °C teplote čistenia.