Údržba

Pri čistení dielov v údržbe už nemusíte používať agresívne kyseliny, rozpúšťadlá ani mechanické spôsoby čistenia. Silno znečistené diely vrátite do pôvodného stavu bez väčšej námahy. Stačí ich vložiť do ultrazvukovej vane, doplniť vhodný roztok a jediným tlačidlom vyčistíte aj niekoľko dielov naraz.

Šetrné a účinné čistenie dielov

Ultrazvukové čistenie je najefektívnejšia metóda, ako dosiahnuť vysokú kvalitu čistoty za čo najkratší čas. V údržbe spoľahlivo odstraňuje oleje, tuky, napáleniny, karbón, vodný kameň a iné mechanické nečistoty. To všetko dokonca bez použitia rozpúšťadiel – naše prípravky do ultrazvukovej čističky sú ekologické a vyrobené na vodnej báze, takže chránia samotné diely, životné prostredie aj vaše zdravie.

Výhody ultrazvuku v údržbe

Detailná technológia čistenia

tvarovo-zlozite
Odmastenie zložitých tvarov

Ultrazvukové čistenie dokáže odstrániť nečistoty a mastnotu zvnútra súčiastok, zo záhybov a iných ťažko dostupných miest.

mikroskop
Čistenie malých trhlín

Roztok sa pomocou ultrazvukového vlnenia dostane aj do mikroskopických štrbín, kde by to iný spôsob čistenia nedokázal.

Bez mechanického poškodenia

Ultrazvuk predmety nepoškodzuje. Odstraňuje len nečistoty a mastnotu na ich povrchu.

Galéria

Príklad čistenia ultrazvukom

Ktoré zariadenie vybrať?

Odporúčané čističky a vane pre použitie v údržbe

Priemyselná ultrazvuková čistička PSi

Čistička má zosilnené steny vaničky, ktoré zvyšujú jej životnosť a pracovné zaťaženie. Vďaka tomu dôkladne vyčistí aj tie najviac zanesené diely. Čistička má kompaktné rozmery, takže sa pohodlne zmestí na váš pracovný stôl. Dokonalú techniku čistenia tak budete mať vždy poruke.

Priemyselné vane NPS PRO

Parametre pre dôkladné vyčistenie a odmastenie dielov nastavíte pohodlne cez dotykový displej. Vaňa je vybavená vekom, ktoré zachytáva skondenzovanú paru. Zabudovaná oscilácia koša zároveň zlepšuje účinky čistenia. NPS vaňa tak odstráni vodný kameň a ďalšie mechanické nečistoty.

Neviem si poradiť

Ak potrebujete radu,
prosíme, napíšte nám.