Plastikársky priemysel

Technológia ultrazvukového čistenia odstraňuje zvyšky plastov a separátorov. Poradí si tiež s napáleninami na ťažko dostupných miestach. Vstrekolisové formy čistí bez toho, aby ich mechanicky poškodila. Priemyselné ultrazvukové čističky sú však okrem údržby foriem vhodné aj na čistenie a odmasťovanie hotových výrobkov.

Čistite plastové formy kvalitne a šetrne

Čistenie prebieha bez brúsenia, takže zvyšuje životnosť foriem a ostatných nástrojov. Použitie priemyselných čističiek ponúka najvyššiu kvalitu čistenia za nižšie prevádzkové náklady. Čistenie plastov ultrazvukom je navyše takmer úplne bezprácne.

Výhody ultrazvuku v plastikárskom priemysle

Okrem čistenia myslíme aj na prírodu

tvarovo-zlozite
Čistenie zložitých foriem

Ultrazvuk čistí zložité formy a nedostupné miesta bez mechanického poškodenia.

ekology
Ekologická technológia

Pri čistení sa používajú prípravky na vodnej báze s minimálnym obsahom prchavých látok.

mikroskop
Dostane sa do detailov

Roztok sa pôsobením kavitácie dostane do každej štrbiny a ťažko prístupných miest.

Galéria

Príklad čistenia ultrazvukom

Ktoré zariadenie vybrať?

Odporúčané čističky do plastikárskeho priemyslu

Ultrazvuková vaňa NPS

Všetky parametre pre dôkladné vyčistenie zanesených foriem nastavíte pohodlne cez dotykový displej. O precízne čistenie a odmasťovanie sa stará zabudovaná oscilácia koša. Vyberte si čističku v takej veľkosti, v ktorej efektívne vyčistíte zanesené formy aj hotové výrobky z plastu.

Ultrazvuková veľkokapacitná vaňa

Ako sa dá ešte viac zefektívniť najúčinnejší spôsob čistenia? Určite touto veľkokapacitnou vaňou, do ktorej sa vojdú rozmerné predmety alebo viacero menších dielov naraz. To šetrí čas čistenia aj náklady. Veľkokapacitnú čističku vám vyrobíme s presne takým objemom, aký potrebujete.

Neviem si poradiť

Ak potrebujete radu,
prosíme, napíšte nám.