Povrchové úpravy

Vďaka dôkladnému ultrazvukovému čisteniu, ktoré sa dostane aj do najmenších štrbín, budú vaše striekacie pištole a hlavice v bezchybnom stave po každom použití. Pištole sú totiž odkázané na pravidelnú údržbu. Po každom použití sa v nich usadí farbivo, ktoré po čase zaschne. Ak sa pištoľ dôkladne neočistí ihneď, začne strácať kvalitu aj správnu funkčnosť.

Čistite trysky dôkladne a efektívne

Kavitačný účinok vyvolaný ultrazvukovým zariadením sa ukázal ako účinný prostriedok na odstraňovanie náterov a čistenie upchatých trysiek. Použitím vhodnej náplne do ultrazvukovej čističky dokáže zariadenie odstrániť zvyšky farby aj na miestach, kde sa bežným mechanickým čistením nedostanete.

Výhody ultrazvuku v lakovni

Bezprácna a šetrná technológia čistenia

manualne-cistenie
Lepšie ako manuálne čistenie

Ultrazvukové čistenie odstráni zvyšky farby aj na miestach, kde sa ručným čistením nedostanete.

ekology
Ekologický proces

Zur Reinigung werden schonende Lösungen auf Wasserbasis eingesetzt. Keine Säuren oder aggressive Stoffe.

manualna-obsluha
Bez nutnosti obsluhy

Použitú pištoľ stačí vložiť do čističky. Zvyšok zariadi pôsobenie kavitácie a čistiaci roztok.

Galéria

Príklad čistenia ultrazvukom

Ktoré zariadenie vybrať?

Odporúčaná čistička do lakovne

Laboratórna ultrazvuková čistička PS

Čistička má zosilnené steny vaničky, ktoré zvyšujú jej životnosť a pracovné zaťaženie. Vďaka tomu s ňou dokážete priviesť zanesené striekacie pištole priam do pôvodného stavu. Má kompaktné rozmery, takže sa pohodlne zmestí na váš pracovný stôl.

Ultrazvuková vaňa NPS

Všetky parametre pre dôkladné vyčistenie foriem nastavíte cez dotykový displej. Veko zachytáva skondenzovanú paru a zabudovaná oscilácia koša zlepšuje čistiace účinky. Vyberte si z ponuky priemyselnú vaňu, do ktorej sa zmestia vaše zanesené formy aj hotové odliatky.

Neviem si poradiť

Ak potrebujete radu,
prosíme, napíšte nám.