Autoservis

Ultrazvukové čistenie výrazne šetrí automechanikom čas aj starosti, pretože pôsobenie kavitácie je oproti klasickým postupom oveľa efektívnejšie. Čistiaci roztok sa dostane do útrob aj tých najmenších súčiastok. Mastnotu, kovové hobliny a ďalšie mikrohobliny dokáže odstrániť napríklad z trysiek a karburátorov. Je ideálny na čistenie motorov, valcov, turba, vstrekovačov, prevodoviek a častí palivového systému.

Čistite autodiely ekologicky a efektívne

Oproti bežným postupom odmasťovania je čistenie ultrazvukom šetrné voči autodielom aj prírode. Na čistenie sa nepoužívajú agresívne chemikálie, ale naše vlastné prípravky založené na vodnej báze. Vďaka prídavnému filtru budú biologicky odbúrateľné aj prípravky, v ktorých sa absorbujú škodlivé nečistoty a oleje.

Výhody ultrazvuku v autoservise

Bezprácna a šetrná technológia čistenia

manualne-cistenie
Lepšie ako manuálne čistenie

Účinky ultrazvuku odstránia mastnotu a nečistoty aj z miest, kde sa ručným čistením nedostanete.

easy-obsluha
Jednoduchá obsluha

Vďaka digitálnej riadiacej jednotke je nastavenie a obsluha zariadení NOTUS maximálne jednoduchá.

manualna-obsluha
Čistenie bez vášho zásahu

Znečistený diel stačí vložiť do zariadenia s roztokom a zapnúť. O zvyšok sa postará čistička NOTUS.

Galéria

Príklad čistenia ultrazvukom

Ktoré zariadenie vybrať?

Odporúčané čističky a vane do autoservisu

Priemyselná ultrazvuková čistička PSi

Čistička má zosilnené steny vaničky, ktoré zvyšujú jej životnosť a pracovné zaťaženie. Vďaka tomu s ňou dôkladne vyčistíte rôzne zanesené autosúčiastky. Celé zariadenie má kompaktné rozmery, takže sa pohodlne zmestí na váš pracovný stôl. Dokonalú techniku čistenia tak budete mať neustále poruke.

Priemyselná vaňa NPS PRO

Všetky parametre pre dôkladné čistenie nastavíte pohodlne cez dotykový displej. Veko zachytáva skondenzovanú paru a zabudovaná oscilácia koša zlepšuje čistiace účinky. Vyberte si vaňu, do ktorej sa zmestia zamastené autosúčiastky a vaše znečistené nástroje.

Neviem si poradiť

Ak potrebujete radu,
prosíme, napíšte nám.