Automotive a strojárenský priemysel

Pokiaľ chcete držať krok s dobou a zároveň zrýchliť výrobné procesy vo vlastnej firme, čistenie ultrazvukom je ideálnou voľbou. Pomôžete tým nielen sebe, ale aj súčiastkam a prírode. Ultrazvukové čistenie je totiž ekologické a šetrné nielen voči nákladom, ale aj čisteným predmetom. Čistenie ultrazvukom v strojárstve využijete na odstraňovanie železných hoblín, rezných olejov alebo čistenie brúsnych a leštiacich zmesí z hotových výrobkov.

Unikátna technológia čistenia

Postupným vývojom sa ultrazvukové čističky vypracovali na zariadenia, s ktorými dosiahnete maximálnu a konštantnú kvalitu čistenia v ktoromkoľvek priemysle. V automotive a strojárskom odvetví ich využijete pri údržbe, na čistenie filtrov a rôznych pracovných nástrojov.

Výhody ultrazvuku v strojárstve

Rýchly a automatizovaný proces čistenia

casova-uspora
Časová úspora

Vo veľkokapacitných zariadeniach vyčistíte viacero dielov naraz. To vám ušetrí čas aj náklady.

automatizacia
Automatizácia čistenia

Priemyselná linka súčiastky vyčistí, odmastí, dôkladne opláchne a vysuší v teplovzdušnej sušičke.

easy-obsluha
Minimum obsluhy

Zanesené súčiastky stačí vložiť do čističky. O zvyšok sa postará pôsobenie kavitácie a roztoku.

Galéria

Príklad čistenia ultrazvukom

Ktoré zariadenie vybrať?

Odporúčané čističky a vane

Ultrazvuková vaňa NPS

Všetky parametre pre dôkladné čistenie nastavíte pohodlne cez dotykový displej. Veko zachytáva skondenzovanú paru a zabudovaná oscilácia koša zlepšuje čistiace účinky. Vyberte si vaňu, do ktorej sa zmestia zamastené autosúčiastky a vaše znečistené nástroje.

Automatické čistiace linky

Plnoautomatická technológia sa postará o čistenie, oplach aj pasiváciu hotových výrobkov. Vyčistené diely následne vysuší v teplovzdušnej sušičke, takže s nimi môžete okamžite ďalej pracovať. Automatickú linku vám dokážeme vyrobiť presne podľa vašich potrieb.

Neviem si poradiť

Ak potrebujete radu,
prosíme, napíšte nám.