Ultrazvuk
15.5.2019

Kvalita a spoľahlivosť na prvom mieste

Naše priemyselné čistiace linky sú vysoko kvalitné stroje s moderným digitálnym riadením. Každá jedna linka je unikátna s ohľadom na požiadavky zákazníka.

Proces výroby vo firme NOTUS-POWERSONIC s.r.o. je tým výnimočný, že každú požiadavku zákazníka najprv analyzujeme, navrhuté riešenie konzultujeme s odborníkmi a následne odskúšame. Po detailnom testovaní sa pripraví protokol o meraní a pristúpi sa ku komunikácii so zákazníkom. Tento protokol je základom ďalšieho kroku, ktorým je cenová ponuka.

Po objednávke sa začne pracovať na plánovaní výroby, ktoré musí prebehnúť podľa požiadaviek klienta. Počas výroby každý jeden krok konzultujeme s odborným teamom a detailne prechádzame kvalitatívne podmienky. Po ukončení prác otestujeme zariadenie v našich priestoroch za prítomnosti zákazníka a vyhotovíme preberací protokol. Nasleduje krok, kedy sa linka transportuje k zákazníkovi, inštaluje sa na finálne miesto a uvedie do prevádzky.

Aj v prípade, že je prevádzka plne funkčná, tak sa nejaký čas u zákazníka zdržíme, aby sme si boli istí, že naše zariadenie pracuje správne. Každý zákazník dostane záručnú dobu v trvaní 12 alebo 24 mesiacov, v závislosti od vzájomnej dohody. Počas tejto doby zaručujeme stopercentnú starostlivosť o stroj, v prípade bližšieho dojednania vieme zasiahnuť už do 24h.

Samozrejme aj po uplynutí záručnej doby je pre nás zákazník veľmi dôležitý, a preto mu poskytujeme všetky služby týkajúce sa pozáručného servisu alebo opráv zriadenia. Aj toto je jedným z dôvodov, prečo sú naši zákazníci veľmi spokojní s produktmi a službami spoločnosti NOTUS-POWERSONIC s.r.o.

Zaújmavé články:

Ako funguje ultrazvukové čistenie? Viac sa dočítate >>>

 

Páči sa vám článok?